Otoperba Mekanik Bakım

Mekanik onarım sürecinde otomobilinizin tüm mekanik parçalarının onarımı ile ilgili sorunları tespit ediyor ve çözüm üretiyoruz. Tüm parça değişikliği ve bakım uygulamalarında en son teknolojiyi ve garantili yedek parçaları kullanıyoruz. Ekibimiz tüm tamir sürecinde itina ile çalışıyor ve 21 yıllık tecrübemiz ile aracınızın tüm mekanik arızalarına çözüm üretiyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Otoperba hakkında Sık Sorulan Sorular. Merak ettiğiniz farklı konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7/24 hizmet veren acil yol yardım himzetimiz ile acil durumlarda sizlerin yanındayız! Modern cihaz ve ekipmanlar ile donatılmış gezici servisimiz ihtiyacınız olan her an yardımınıza koşuyor. 

Mekanik Bakım, Elektronik Bakım, Yedek Parça Değişimi, Yol Yardımı, Beyin ve Motor Tamiri, Periyodik Bakım, Mekanik Tamir İşlemleri, Motor ve Şanzıman Revizyonları gibi hizmetleri sağlıyoruz.

Otoperba’da Renault, Fiat, Peugeot, Audi, BMW, Mercedes, Ford, Volkswagen, Toyota, Hyundai, Citroen, Dacia, Kia, Honda, Opel marka araçların teknik servislerini, bakımlarını ve parça değişimlerini yapıyoruz.

Aracınızın yağı ortalama 10.000 – 15.000 km de bir veya üreticinin belirlemiş olduğu km aralıklarında yapılması gerekir. Yaz & kış bakımları ve şehirler arası yolculuk öncesi aracınızın kontrollerini yaptırmak yolda sorun yaşamamak için gereklidir.